Antalya Su Arıtma Sistemleri Nereden Alınır?

344
Antalya Su Arıtma Sistemleri Nereden Alınır?

Antalya su arıtma deyince akla gelen tek firma olan Suel teknik, 15 yıllık bilgi ve deneyimiyle siz değerli halkımıza hizmet etmeye devam etmektedir.  Yanı sıra Elektrik sektöründen de faaliyet gösteren Suel teknik uzman ekip ve teknik alet ve edevatla sizlere bir telefon kadar yakındır.

Suel teknik su arıtma sistemleri

*Su yumuşatma sistemleri

Sert su kullanımı sırasında ev veya işyerlerinizde oldukça fazla  sıkıntıyla  karşı karşıya kalabilirsiniz. Yumuşatma sistemlerimiz,  kullandığımız cihazları, kireçli suyun zararlarına karşı korurken ek olarak genel  boru hatlarınızda kirecin sebep olduğu daralma, tıkanma, delinme ve aşınmaları önler ve cihaz ve makinalarınızın ömrünü uzatır. Su yumuşatma sistemlerinin temel çalışma prensibi iyon değiştirme yöntemi ile suda sertliğe niçin olan kalsiyum (ca+2) ve magnezyum (mg+2) iyonlarının sudan uzaklaştırılmasına yardımcı olmasıdır. Katyonik reçinede bulunan sodyum (na+1) iyonlarının , kalsiyum ve magnezyum iyonları ile yer değiştirerek gerçekleştirdiği uzaklaştırma işlemidir. Bu işlem hemen sonra doyuma ulaşan reçinenin tuzlu su ile vakit veya debi kontrollü rejenerasyon işlemi yapılmalıdır. A.O. Smith, ekibimiz itinalı çalışmaları ile kullanım alanınız ve ihtiyacınıza bakılırsa size özel çözümler sunar.

*Endüstriyel  Arıtma

Su arıtma ile su yumuşatma kavramları genellikle karşılaştırılmaktadır. Su arıtma kişilerin içme suyu ihtiyaçları için üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. İnsan sağlığına ve dama tadına uygun suların temini için su arıtma sistemleri kullanılmaktadır. Su yumuşatma ise saf su arıtma cihazı ile gerçekleştirilmektedir. Bu işlem evlerde değil endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Bilindiği üzere gelişmiş teknolojiye sahip birçok üretim cihazı sulu sistemlerle çalışmakta ve cihazların bünyesinde sürekli olarak su kullanılmaktadır. Sürekli olarak cihazların içerisindeki hatlardan geçen üretim cihazlarında zaman içerisinde suyun içerisinde yer alan materyaller çeşitli problemlere yol açabilmektedir. Bu durumun ortaya açtığı problemleri ortadan kaldırmak için mutlaka saf su arıtma cihazı tercih edilmelidir.

Endüstriyel su arıtma sisteminde Endustriyel Reverse osmosis sistemlerini kullanmaktayız.

*Su arıtma

Farklı ve son teknoloji sistemler dahilinde üretimleri gerçekleştirilen ve bünyesinde özel filtreleme sistemi bulunan, yaşam alanları içerisindeki ev ya da iş yerleri adına şebeke sularının içilebilir, temiz, insan sağlığını koruyucu bir etkiye sahip olan sistemlere su arıtma cihazları denmektedir. Antalya su arıtma deyince akla gelen tek firma olan Suel teknik’in kullandığı cihaz ve sistemdir.

Su arıtma sistemlerimiz,

Puretech Optima

ocn-ro 452 cs

CCK kapalı kasa

Puretech PR 2A 7 Aşamalı Alkali Detoks

Goldline

CCK açık kasa

Bir cevap yazın

Sponsorlar Kızılay Dershane - Malatya oto kiralama - Özel dedektif - Seo paketleri - Backlink paketleri - Tv de bu akşam - Tanıtım yazısı - Ücretsiz Haber Sitesi Nasıl Kurulur? - Malatya oto kiralama - Reyting sonuçları - Kamp ve Dağcılık Malzemeleri

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer