Bu Yıl Tatile Kalkan’a Gidiyoruz

163
Bu Yıl Tatile Kalkan’a Gidiyoruz

Heredot’unda dediği gibi yıldızlara en yakın beldedir Kalkan… Antik yunan’ın tarihçi ve yazarı Heredot, “Dünyada Yıldızlara en yakın yer”Akdeniz’in şirin kasabası Kalkan’dır demiştir..

Lidyalılar, Romalılar, Hititler dahil birçok medeniyet Kalkanı yerleşim yeri olarak kullanılmaktaydı. Bölge halen bir çok medeniyetin izlerini taşımaktadır. Kararınızı verdiniz ve bu yıl tatilinizi Kalkan’da yapacaksınız. Kiralık daire arayışı içerisindesiniz! Kalkan’ın tarihi dokusunu deniz ve güneşini iliklerinize kadar hissetmek istiyorsunuz. Birbirinden nezih temiz ve konforlu Kiralık ev ve Kiralık villa hizmeti veren kalamakiflats.com sitesi size sadece konforlu tatil yapacağınız kiralıklar sunmuyor. Kalkan beldesi ile ilgili bir çok bilgiyide sizinle paylaşıyor.

Müthiş güneş deniz kum ve doğasıyla birçok canlı türünüde bünyesinde bulunduran Kalkan, nesli tükenme tehlikesi altında olan Caretta’lara ve akdeniz Fok’larınada ev sahipliği yapıyor.

Bir cevap yazın

Sponsorlar şehirler arası nakliyat Dedektif - Seo paketleri - Backlink paketleri - Tv de bu akşam - Firma rehberi - Tanıtım yazısı - Ücretsiz Haber Sitesi Nasıl Kurulur? - Malatya oto kiralama - Reyting sonuçları