Kurumsalx Haber Yazılımı Nedir?

236
Kurumsalx Haber Yazılımı Nedir?

Gelişen ve değişen teknolojiyle beraber çağımızda artık haber siteleri önemli bir yer tutmaya başlamıştır ve insanlar artık yalnızca gazete, dergi gibi yerlerden değil web üzerinden de haber sitelerini takip etmeye başlamışlardır.

Günümüz dünyasında artık bütün gazetelerin bir internet sitesi bulunmakta ve haberlerini web üzerinden okuyucularına duyurmaktadır. Sizde kendinize bir haber sitesi oluşturarak daha çok kişiye ve daha çok kitlelere ulaşma sansını yakalayabilirsiniz.

Kurumsalx haber yazılımı sizi bir adım öteye taşımak, sitenizi arama motorlarında daha üstlere çıkarmak için tasarlandı. Haber sitenizin, diğer beğendiğiniz tüm haber sitelerinde bulunan fonksiyonları bir arada bulundurması kurumsalx yazılımını tercih etmenizi sağlayacaktır.   Yeni tasarım arayışına, güncellemeler sırasında veri kaybetmeye, tekrar tekrar yeni sistem için bedel ödemeye gerek yok.  “Kurumsalx” haber yazılımı ile tüm bunların yükünden kurtuluyorsunuz.Sizi klişeleşmiş herkes de olan temalardan ve sabit tasarımlardan kurtarıp bütünüyle kendi arzu ettiğiniz gibi haberlerinizi sunmanıza olanak sağlamaktayız.
Bu haber yazılımını özellikle yerel habercilerin ulusal seviyede haber sitelerine sahip olabilmeleri için tasarladık.

Daha fazla bilgi ve detaylar için kurumsalx.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Sponsorlar Kızılay Dershane - Malatya oto kiralama - Özel dedektif - Seo paketleri - Backlink paketleri - Tv de bu akşam - Tanıtım yazısı - Ücretsiz Haber Sitesi Nasıl Kurulur? - Malatya oto kiralama - Reyting sonuçları - Kamp ve Dağcılık Malzemeleri

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer