Matris Danışmanlık İle Mükemmeli Yakala

75
Matris Danışmanlık İle Mükemmeli Yakala

Yalın Altı Sigma, işletmelerin kalite ve verimliliklerini artırmak için kullandıkları etkili bir yönetim yaklaşımıdır. İşletmelerin bu yaklaşımı uygulayarak hatalarını minimize etmeleri, müşteri memnuniyetini artırmaları ve maliyetleri düşürmeleri mümkündür. Bu nedenle, birçok işletme Yalın Altı Sigma eğitimleri almaktadır.

Matris, Yalın Altı Sigma eğitimleri kapsamında farklı seviyelerde eğitimler sunmaktadır. Bunlardan en önemlileri altı sigma kara kuşak eğitimi ve altı sigma yeşil kuşak eğitimidir. İşletmelerin ihtiyacına göre özelleştirilen eğitimlerde, işletmelerin çalışanları Yalın Altı Sigma yöntemlerini doğru bir şekilde uygulamayı öğrenerek, işletmelerinin performansını artırmaktadır. Ayrıca, Matris Danışmanlık tarafından verilen eğitimler sonrasında sertifikalar da verilmekte, çalışanların bilgi ve becerileri uluslararası standartlarda kabul görmektedir.

Matris Danışmanlık, Yalın Altı Sigma eğitimleri ile birçok işletmenin performansını artırmış ve işletmelerin müşteri memnuniyetini, maliyetlerini ve verimliliğini artırmalarına katkıda bulunmuştur. Firma, bu başarılarla Yalın Altı Sigma eğitimleri konusunda lider konumuna yükselmiştir.

Dünyada ve Türkiye’de bütün firmaların hızla benimsediği Yalın Altı Sigma geçmişten beri pek çok kurumun zirveyi görmesini sağladı. Yabancı firmalardan Motorola,  General Electric,  Samsung Electronics, American Express gibi Türkiye’de Borusan ve Arçelik gibi Altı Sigma’yı uygulayan şirketler milyonlarca hatta milyarlarca dolar tasarruf sağlamış, üretkenlik, verimlilik, etkinlik, kalite ve müşteri tatmininde gözle görülür şekilde artışlar yaşamışlardır. Ayrıca Yalın Altı Sigma yalnız büyük şirketlerde değil küçük ve orta büyüklükteki işletmelerde de büyük başarılar sağlamaktadır.

Yalın Altı Sigma, üretimden dağıtıma ve ürünün tüketici ile buluşmasına kadar bütün iş süreçlerinin sorgulanarak iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim uygulamasıdır. Hedefi, hata oranını sıfıra indirmek, verimliliği yükseltmek, tüm iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmaktır. Yalın Altı Sigma metodolojisi hataları tespit etmek ve düzeltmekle yetinmeyip, iş sürecinin hata yapmayacak şekilde yeniden yapılandırılması esasına dayanır.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar Promosyon şemsiye - Online Diyet - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu