‘Sunucu Servis’ Kirala Senin Olsun Hizmetiyle Çok Konuşulmaya Başladı

365
‘Sunucu Servis’ Kirala Senin Olsun Hizmetiyle Çok Konuşulmaya Başladı

Sunucu hizmetlerinin bir bilgisayar ağı üzerinden sağlanması, görevlerin farklı bilgisayarlar arasında dağıtılmasını ve bunların birden fazla son kullanıcının bağımsız olarak erişebilmesini sağlayan bir konsept olan istemci-sunucu modeline dayanmaktadır. Bir ağ aracılığıyla kullanılabilen her hizmet, kalıcı olarak beklemede olan bir sunucu (yazılım) tarafından sunulacaktır. Bu, web tarayıcısı veya e-posta istemcileri gibi istemcilerin her zaman sunucuya aktif olarak erişme ve hizmeti ihtiyaçlarına göre kullanma imkânına sahip olmalarını sağlamanın tek yoludur.

Kiralık Sunucu Nedir?

Kiralık Sunucu hizmeti olarak da bilinen Sunucu Kiralama,  sunucuservis sunucularının kurumların, özel kullanımları için tahsis edildiği bir servistir. Yanı sıra Yapay zeka çözümleride sunmuştur.

Servis ile ilk yatırım tutarı olmadan aylık belli bir kira ücreti karşılığında her türlü ve her ölçekten kurumun operasyon ve bütçe gereksinimlerine yönelik fiziksel sunucu tahsis edilirek sunucu kiralama  hizmeti verilir. Sunucu kiralama hizmetinde, işletim sistemi dahil sunucu üstünde çalışıcak tüm uygulamalar müşterinin talebine göre yapılandırılır. Sunucu Kiralamada sunucular, fiziksel sunucunun sahibi olduğu tüm özelliklere sahiptir.

Site rakiplerine oranla kendini bir adım öne çıkaracak müthiş bir hizmete başlamıştır, bu hizmet;

Kirala Senin Olsun

Sunucu servis olarak lightsaber tüm ürünlerinde kirala senin olsun hizmeti vermeye başlamıştır . Kirala senin olsun modeli ile müşterilerimiz ödemelerini zaman içerisine yayarak istemiş oldukları donanıma sahip olabilirler . Kirala senin olsun aşağıdaki ürün gruplarını kapsamaktadır .

 1. Lightsaber 1U sunucular
 2. Lightsaber 2U sunucular
 3. Lightsaber Storage Sistemleri
 4. Lightsaber Yapayzeka Sistemleri
 5. Lightsaber Render Sunucuları
 6. Lightsaber NAS sunucular

Kirala senin olsun hizmetine aşağıdaki ödeme planları ile katılabilirsiniz

 1. 6 ay ödemeli plan
 2. 12 ay ödemeli plan
 3. 18 ay ödemeli plan
 4. 24 ay ödemeli plan

Barındırılacak veri merkezleri

 1. Bursa DGN veri merkezi Self servis katı BursaBIL Teknoloji A.S
 2. İstanbul Radore veri merkezi

Destek hizmeti kapsamında ücretsiz verilecek hizmetler

 1. Lightsaber sunucular dahili KVM port kullanımı
 2. Harici KVM hizmeti
 3. 100Mbps internet hızı
 4. 3 TB aylık trafik
 5. 8 Adet IP adresi
 6. İşletim sistemi kurulum hizmeti

Bir cevap yazın

Sponsorlar Kızılay Dershane - Malatya oto kiralama - Özel dedektif - Seo paketleri - Backlink paketleri - Tv de bu akşam - Tanıtım yazısı - Ücretsiz Haber Sitesi Nasıl Kurulur? - Malatya oto kiralama - Reyting sonuçları

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer