Yaza damar parçalarla, yeni arkadaşlarınızla Damar Tv’de girin

200
Yaza damar parçalarla, yeni arkadaşlarınızla Damar Tv’de girin

Hangimiz aşık olmadık ki, hangimiz sevdalanmadık. Çoğu zaman dile getiremedik, sevgiliye olan aşkımızı, kimi zaman ise bir vesile bekledik sevgiliye bir Merhaba diyebilme bahanesini. Bir Türk filmi gibi değildi rabi hayatımız, köşeyi dönerken çarpışıp tanışsak , kitapları elinden düşsede, dalıp gidebilsem aşk kokan gözlerine.
Bir çoğümuz yakalamışızdır bir nazlı dilberin kalbimim köşe taşını. Köşe başı mahalle pastanelerinde buluşup, ya abim görürse ürpertisi varken cennet bahçesi gül cemalindeki tedirğinliğinde kaybolmadık mı?
Nerede eski sevdalıklar
Haftalığı biriktirip pazar matinalarında Belgin doruk Göksel arsoy filmlerinde buluştugumuz günlerdi o eski sevdalıklar.
Nostalji kuşağımiza burada veda ederken Şimdiki love’lerden bahsermemek olmaz tabiki… Hazır şablonlu aşk mesajları ile doluyken cep telefonlarımızın harddiskleri, sevdanım adı love, izdivacın adı çıkma teklifi koymusken, 2000 li iki yüzlü milenyum çağında da sizi nostaljiye bogacak güzel bir platformdan bahsertmek isterim.

Damar Tv

Damar Tv’de nostaljik ve damar parçaları dinlerken, kahvenizi yudumlayıp eskilere dalabilir. Eski sevdalıklarınızı düşleyebilirsiniz. Belkide sizin gibi eaki arkadaşlık sevda ve dostluklara dalmış birileri vardır ekranın başka bir köşesinde, belki başka bir diyarda, belki aynı şehirde belkide aynı mahallede… Sizinle aynı duyguları yaşayan, belki ruh eşiniz sizi bekliyor… Belki bir vesile belkide kısmet gerek. Damar Tv ve altı kardes kanalda isminiz ve telefon numaranızı yayınlayarak, yepyeni arkadaşlıklara yelken açabilir. Yepyeni dost ve arkadaşlarla tanışabilirsiniz…

Damar Tv

Bir cevap yazın

Sponsorlar şehirler arası nakliyat Dedektif - Seo paketleri - Backlink paketleri - Tv de bu akşam - Firma rehberi - Tanıtım yazısı - Ücretsiz Haber Sitesi Nasıl Kurulur? - Malatya oto kiralama - Reyting sonuçları