Apple kimliğinden bir cihaz nasıl kaldırılır?

463
Apple kimliğinden bir cihaz nasıl kaldırılır?

Ne bilmek istiyorsun? Apple kimliğinden bir cihaz nasıl kaldırılır? Bunu mu?

  • Bir Apple cihazını Apple Kimliğinizden veya Apple hesabınızdan başka bir Apple veya Mac cihazından kaldırabilir veya bağlantısını kesebilirsiniz.
  • Diğer bağlı cihazları bulabilmesi için kullanmayı planladığınız cihazda Apple Kimliğinizle oturum açtığınızdan emin olun.
  • Bir aygıtı Apple Kimliğinden çıkarma/bağlantısını kesme işlemi geri alınabilir, ancak kaldırılan aygıtta aynı (veya yeni) Apple Kimliği ile oturum açmadan önce 90 güne kadar beklemeniz gerekebilir.

Bu makale, bir aygıtın Apple Kimliğinizden nasıl çıkarılacağını/bağlantısının nasıl kesileceğini açıklar.

Apple Kimliği olan bir cihazı silmek ne işe yarar?

Bir aygıtı Apple Kimliğinizden kaldırmak, aygıtın Apple hesabınızla ilişkili işlevlerden herhangi birini gerçekleştirmesini engeller. Kaldırıldıktan sonra, cihazınız artık Apple hesabınıza gönderilen bildirimleri veya mesajları alamaz, iki faktörlü kimlik doğrulama kodlarını kabul edemez, iCloud’a bağlanamaz, App Store’da herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştiremez, diğer cihazlarla senkronize edemez veya yedekleme yapamaz. .

Apple kimliğinden bir cihaz nasıl kaldırılır

7. Cihazı hesabınızdan silmek için Sil’e dokunun .

8. Kaldırılan cihaza bağlı olarak, SIM kartı devre dışı bırakmak için servis sağlayıcınıza başvurmanızı isteyen başka bir açılır pencere görünebilir. İyi dokunun .

Apple kimliğinden bir cihaz nasıl kaldırılır.

9. Bu işlem, cihazı Apple hesabınızdan kaldıracak olsa da, giriş bilgileriniz cihazda saklanmaya devam edecek ve sizden tekrar giriş yapmanızı isteyebilir. Bir cihazı hesabınızdan tamamen kaldırmak için Apple hesabınızdan manuel olarak çıkış yapmanız gerekir. sildiğiniz cihazdan

10. Cihazınızda Apple hesabınızdan çıkmak için Apple Kimliği menünüze gidin ve aşağı kaydırın, ardından Çıkış’a dokunun .

11. Apple Kimliği parolanızı girin ve ardından onaylamak için Devre Dışı Bırak’ı tıklayın.

Apple hesabınızdan çıkış yaptıktan ve cihazınızı kaldırdıktan sonra, isterseniz tekrar giriş yapabilirsiniz. Veya başka biri, cihazı kendi hesabına bağlamak için Apple kimliğini girebilir.

Apple hesabınızdan bir cihazı silmek ve oturumu kapatmak, tüm verilerinizi veya bilgilerinizi silmez. Cihazınızı satacaksanız, fabrika ayarlarına sıfırlama yaptığınızdan emin olun.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar - Malatya oto kiralama - İstanbul boşanma avukatı - Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu