ELEKTRİKLİ SCOOTER NEDİR ? SCOOTER ÖNERİLERİ NELERDİR?

950
ELEKTRİKLİ SCOOTER NEDİR ? SCOOTER ÖNERİLERİ NELERDİR?

Günümüzde ulaşımda en çok hangi sorunla karşılaşmaktasınız? Trafik dediğinizi duyar gibiyim. Peki trafikten , ulaşımda kolaylık elde edebilmek için bir alternatif araç düşündünüz mü ? İşte size bütün bu kolaylığı sağlayan, hayatınıza hız katan mükemmel bir araç : Elektrikli Scooter.

Hayatımıza e-scooter olarak bir anda dahil olan, sadece e-scooter olarak kalmayıp kişisel olarak da satın alımı yüksek olan , neredeyse her cadde başında , her insanda gördüğümüz bu elektrikli scooterlar artık ulaşımda bizler için birer vazgeçilmez. Hayatımızda bu kadar yer edinmiş olan bu scooterlar üzerine konuşmadan olmaz. O yüzden bu yazımızda elektrikli scooterlar hakkında konuşacağız.

Hadi durmayın yazımızı okumaya devam edin.

NEDİR BU ELEKTRİKLİ SCOOTER?

Elektrikli scooterlar iki tekerlek üzerinde ilerleyen,  elektrikle çalıştığı için karbon salınımı yapmayıp çevre dostu olan, kısa mesafe yolculuklarda trafikten kurtarıcı hızlı ulaşım sağlayan, motor gibi diğer taşıtlardan nispeten daha güvenlikli , kullanımı kolay bir çeşit ulaşım aracıdır.

Barındırdığı özellikleriyle 7’den 70’e neredeyse herkesin özellikle gençlerin kısa mesafe ulaşımında alternatif olarak tercih ettiği bir ulaşım aracı elektrikli scooter.

Bu scooterlar elektrikli oldukları için yakıt tasarrufu sağlıyorlar, yeniden şarj edilebiliyor. Bu özellikleri ile tam anlamıyla çevre dostu ulaşım araçlarıdır.

Kısa mesafede hızlı bir ulaşım sağlamasının dışında eğlenceli olduğu için de tercih ediliyorlar. Trafikte yaklaşık 25km/s ile 30km/s arası bir hıza ulaşabiliyor. Akülerinin şarjı da 5 saate kadar dayanabilmektedir.

HANGİ ELEKTRİKLİ SCOOTER’I TERCİH ETMELİYİZ?

Elektrikli scooter seçiminde şarj ömrü oldukça önemli bir detay. Bunun dışında bazı durumlarda ihtiyaç duyulabilecek yedek parça ihtiyacından ötürü de güvenilir markaların ürünlerini tercih etmek önem arz ediyor .  Bu yüzden Xiaomi, Volta, CityMate, FoxSmart gibi markaların elektrikli scooterlarını tercih edebilirsiniz . Biz de sizler için beğendiğimiz bir modelin detaylarını aşağıda paylaşıyor olacağız. Hoşçakalın.

  • Navee N65 Elektrikli Scooter
  • Motor Gücü: 500 watt
  • Lastik Büyüklüğü: 10 inch
  • Led Far: Var
  • Menzil: 65Km
  • Ort. Hız: 25km/s
  • Taşıma Kapasitesi: 120 kg
  • Tırmanış Açısı: 20
  • Katlanma Özelliği: Var

Bir yanıt yazın

Sponsorlar - Malatya oto kiralama - İstanbul boşanma avukatı - Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu