Endüstriyel Mutfak’ta Desa Mutfak Farkı

364
Endüstriyel Mutfak’ta Desa Mutfak Farkı

Endüstriyel Mutfak Nedir sorusuna en iyi yanıt; Ev mutfağından farklı olarak ihtiyaç ve hacmine göre projelendirilmiş uzman gereçlerle donatılmış mutfaklardır. Endüstriyel Mutfak ihtiyaçları genel itibari ile otellerde, restaurantlarda, cafe ve barlarda, özel üretim tesisleri gibi yüksek ölçekli uzman pişirme atölyelerinde görülmektedir.

Endüstriyel mutfak talebi olan iş yerleri ve kurumlar firmamız ile iletişime geçtiklerinde yapılacak görüşme ile evvela beklentiler ve hangi amaçla kullanacağı öğreniliyor. Bunun ardından ise firmamızdan yetkili arkadaşlarımız mutfağı inceliyor ve burda kullanılacak ürünlerin en verimli kullanılması için nasıl yerleştirilmesi ve hangi boyutlarda olması gerekli olduğu belirleniyor. Bunun ardından ise kaliteyi uygun fiyatlar ile birleştirmiş olan De-SA mutfak, fiyatını ve teslim tarihini belirleyerek müşteriye onay için sunuyor. Müteakip hiçbir hataya yer bırakmayacak şekilde endüstriyel ekipman malzemelerini mutfağa getiriyor ve kurulumunu yapıyoruz. Deneyimli bir işletme olarak en yüksek verimin alınacak şekilde mutfağı tasarlıyor olmamız ile de müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Paslanmaz çelikten üretilen mutfak ürünlerimizin de uzun seneler kullanılacağından emin olmanızı sağlamaktayız.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar - Malatya oto kiralama - İstanbul boşanma avukatı - Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu