Enerji Tasarrufu ve Enerji Analizi Nasıl Yapılır?

506
Enerji Tasarrufu ve Enerji Analizi Nasıl Yapılır?

Yeni Nesil Dijital Enerji Yönetim Platformu ener.see ile enerji tuketiminizi kontrol altina alabilir ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
Dijital Enerji Yonetimi
Dijital enerji yönetiminin temel amacı, maliyetleri minimuma indirip verimliliği maksimum seviyeye çıkarırken çevremiz ve doğa için pozitif bir etki yaratmaktır. Aklınıza gelebilecek olan tüm sektörlere tasarruf sağlamayı amaçlayan ener.see enerji yonetimi platformu sayesinde tüm cihazları uzaktan takip ile gerçek zamanlı ölçebilir, enerji kullanımınızı analiz edebilir ve Istemediginiz durumlar gerceklestiginde bildirimler alabilirsiniz.

Enerji Tuketiminizi Tum Cihazlardan, Her Yerde Takip Edin

Enerji kullanımlarınızı istediğiniz her an her yerde, cep telefonundan, tabletten bilgisayardan takip edebilirsiniz.

Detayli Ölçüm ve Analizler

İsteginize göre özelleştirilebilen günlük, haftalık aylık raporlar ve grafikler sayesinde enerji kullaniminizi analiz edebilir ve gereksiz kullanimlari tespit edebilirsiniz.

İşletmenizin şube, bölüm, kat, hat veya makine gibi detayli enerji analizini yapabilir ve ne zaman, nerede ne kadar enerji tükettiginizi görebilirsiniz.

Bu anlık bilgiler sayesinde belirlediginiz kriterlere uymayan durumlar gerçeklestiginde bildirimler alabilir ve kayıpların önüne geçersiniz.

Her bir enerji tüketim noktası detayında anlık fatura bedellerinizi görerek detayli birim maliyet veya metrekare başına enerji tüketimi gibi hesaplar yapabilirsiniz.

Reaktif Cezalar, Enerji Kalitesi. Tarife Yönetimi

Tüketim verilerinin yanı sıra, kullandığınız ekipmanlarin bozulmasına sebep olabilecek voltaj dalgalanmaları gibi durumlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Bir çok işletmenin farkında olmadan aldığı reaktif güç kullanım cezalarının önüne Ener.see ile geçebiliriniz.

Ener.see ile farklı tarife seçeneklerinin faturalarınıza etkisini değerlendirebilir ve tarife değişikligi yapmaya saglıklı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Kolay ve Düşük Maliyetli Kurulum, Baştan Sona Tarafımızdan Yönetilen Süreç

Bütün bu faydaları sağlamanız için uzman ekibimiz ve kendi tasarımımız olan donanımlarımızla bütün kurulum ve devreye alma süreçlerini sizin için yönetiyoruz. Ücretsiz olarak gelip keşif ve proje çalisma yapıyor ve kısa bir süre içerisinde sizin ihtiyacınıza göre bir uygulmama yapıyoruz.

Sürdürülebilirlik ve Karbon Salınımı

Bulut tabanlı nesnelerin interneti enerji yönetim sistemi ener.see ile yanlızca işletmenize degil, aynı zamanda tüketiminizi azalttıkca doğaya da katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Sizin icin enerji tüketimi kaynaklı karbon salınımını ölçüyor ve raporluyoruz. Hem daha az karbon salınımı için hep beraber savaşmış oluyoruz hem de enerji maliyetlerinizi azaltmış oluyoruz.

Sürekli Destek ve Danışmanlık

Sistemin kurulması enerji verimliliğinin sadece ilk adımı. Tüm müsterilerimiz ile kurulum sonrası ortaklığımız devam ediyor. Verimlilik uzmanlarımız ve enerji danışmanlarımız sizinle birlikte verilerinizi inceleyerek önerilerde bulunuyor ve yeni tasarruf projeleri olusturuyor.

Enerji tuketimini kontrol altina almak enerji tasarrufu yapmak ve maliyetlerini düşürmek isteyen herkesi ücretsiz demo veya keşif ve görüşme için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.
www.enersee.io web sitemizi ziyaret ederek veya info@antorin.com mail adresinden bize ulasabilirsiniz.
İş ortaklığı programımız hakkında bilgi almak için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar - Malatya oto kiralama - İstanbul boşanma avukatı - Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu