Evde Sağlık Hizmeti nedir? Evde Sağlık Hizmeti Nereden Alınır?

899
Evde Sağlık Hizmeti nedir? Evde Sağlık Hizmeti Nereden Alınır?

Evde sağlık hizmeti, sağlık hizmetine ihtiyacı olan bireylerin evinde; muayene, tetkik, tahlil, tedavi, tıbbi bakım ve rehabilitasyonlarının sağlanması, hasta ve aile bireylerine sosyal ve psikolojik destek hizmetlerinin verilmesidir.

Evde Hemşire Hizmeti nedir?

Evde hemşire hizmetleri, hastanız ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini yaşadığı ortamda ve kendisine özel avantajlarla alabilmektedir. Hastalar, evde hizmet veren hemşiresi sayesinde hastaneye gitmek zorunda kalmaz, hastane psikolojisi yaşamaz, tedavisini sevdiklerinin yanında sürdürebilir. Hastaların birebir uzman bir hemşire tarafından takip edilmesi tedavi sürecinde yaşanabilecek aksaklıkları ortadan kaldırmakta, riskleri minimuma indirmektedir.

Evde Sağlık Hizmeti Nereden Alınır?

Evde Sağlık Ankara denildiğinde akla gelen ilk kuruluşlardan olan evdebakim.com evde sağlık ve evde bakım hizmetlerinin tümünü uzman ve profesyonel ekibiyle yapmaktadır.

Uzmanı olduğumuz Profesyonel Hizmetlerimiz,

Evde Hasta Bakımı:
Evde hasta bakımı hizmetimizle kronik hastalık konusunda işinde deneyimli hemşirlerimiz ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Evde Sağlık Hizmetleri:
Uzman kadromuz ile, uzun dönem hastane geçmişi olup taburcu olan ve evde destek hizmetleri almak isteyen hastalarınızın hep yanında olmaktan mıtluluk duyuyoruz.

Demans Hastası Evde Bakımı:
Parkinson, alzheimer veya diğer dejeneratif beyin hastalığı olan hastalarınızın bakımında yardım ediyoruz.

Ameliyat Sonrası Bakım
Ameliyat sonrası evde bakım hizmeti sürmesi gerekli olan hastalarınızın yanında uzman sağlık desteği

Evde Bebek Bakıcısı

Evde bebek bakımı konusunda desteğinizi sürekli bakıcı olarak sunuyoruz. Sizin ihtiyacınız olan evde bebek bakımı konusunda da taleplerinizi iletebilirsiniz. Emzirme danışamanlığı, bebek banyosu, bebek bakımı, bebek masajı gibi konularda her zaman yanınızdayız

Yaşlı Bakımı
Evde yaşlı büyüklerimizin bakımında bakım asistanı hizmetimiz yanınızda

Evde Doktor Hizmetleri

Evde doktor muayeneleri Hastanın doktor tarafından düzenli aralıklarla kontrolü ve takibi Evde Yatan Hastanın Takibi Hastanın ilaçlarının planlanması Hastanın bölüm doktoru ile entegre hasta takibi Kronik hastalık takibi
7 gün 24 saat tıbbi danışmanlık ve bilgilendirme

Evde Hemşire Hizmetleri

Evde Hemşire Ankara denildiğinde şehrimizde en iyi hizmeti veren kuruluş olmaktan gurur duyuyoruz.

Evde planlı hemşire bakımı (10-24 saat olarak) sürekli evde hemşire sistemi ile sizin için bir ekip kuruyor, dönüşümlü olarak hemşire ihtiyaçlarınızı tam anlamı ile karşılıyoruz.

Evinizin ortamında hastanızın konforu ve tedavi şartlarını en üst düzeyde takip edebilmek amacıyla, hemşirelerimizin vermiş olduğu hizmetler;

Reçeteli enjeksiyon uygulamaları, serum takılması ve takibi, mide ve idrar sondası takılması ve çıkarılması, pansuman, yara bakımı, hasta ve hasta yakını eğitimi ve bilgilendirme, gebelik dönemi takibi ,yeni doğan bebek ve lohusalık dönemi bakımı.

Refakatçi Hizmeti

Hastanede ve ya yaşlı evde bakım ihtiyacı olan hastalarınızın yanında kalacak refakatçiler için bizi arayabilirsiniz.

Evde Fizik Tedavi

Evde yatan, hastane sonrası fizik tedavi ihtiyacı olan hastalarınızın Fizik Tedavi terapilerini veriyoruz.

Evde Konuşma Terapisi

Evde konuşma terapisi hizmetimiz sertifikalı konuşma terapisti tarafından verilir. Konuşma terapisi, inmeli, felçli hastalarda konuşma bozukluğuna yönelik terapiler evinizin konforunda verilmektedir.

Evde Anne -Bebek Bakımı

Yeni doğum yapmış anneler için evde 12 saatlik hemşirelik hizmeti verilmektedir. Bu esnada bebeğin annenin ihtiyaçlarının karşılanması sağlanır. Evde yenidoğan bakımı konusunda tecrübeli hemşirelerimiz ve ebe hemşirelerimiz.

Anneye bebek bakımı, emzirme, bebek banyosu, meme bakımı, bebeğin göz, tırnak bakımı, lohusalık dönemi, anne beslenmesi konularında eğitim verilir. Bunun yanı sıra; Sağlıklı/hasta bebek bakımı ve takibi Anne bakımı ve eğitimi Prematüre bebek bakımı hizmeti de verilmektedir.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu