Extrempark’a Nasıl Gidilir?

1752
Extrempark’a Nasıl Gidilir?

Bursa’nın en büyük platformlarından olan Extrempark bahar kampanyasına bu yıl erken başladı. Bir çok ürününe indirim uygulayan Extrempark’a özellikle gençler büyük ilgi gösterdi.

Extrempark’ın uyguladığı bazı kampanyalara bakacak olursak.  

  • Extrem Kids Paket (Çocuk) : 89.00₺ (KDV Dahil)
  • Extrem Paket (Yetişkin) : 89.00₺ (KDV Dahil)
  • Full Kids Paket (Çocuk): 99.00₺ (KDV Dahil)
  • Power Paket (Yetişkin):  59.00₺ (KDV Dahil)

Bursa’da gezilecek yerler arasında olan Extrempark’ta neler yapabilirsiniz? Extrempark’ta Dağ kızağı, at biniciliği, serbest atlayış, tırmanma duvarı, çocuk macera alanı, okçuluk, poligon, dev trambolin, trafik eğitim parkuru, zipline gibi oyunlarla hem gününüzü gün edebilir hemde sevdiklerinizle birlikte güzel saatler geçirebilirsiniz.

Bursa Nilüfer’de Bulunan Extrempark’a Nasıl Gidebilirsiniz?

Extrempark’a gidip eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için, ulaşım daha da kolay bir hale gelmiştir. Böylece extrempark’a ulaşım daha rahat gerçekleştirilebilir. Şehir dışından gelenler, kara yolunu kullanarak kendi özel araçlarıyla gidebilirler. Özel araçları olmayanlar ise, Bursa’da bulunan metro ya da otobüs hattıyla gidebilir. Metro ile ulaşım için, 2 tercih edilmelidir. Otobüs için ise B/20-A kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar - Malatya oto kiralama - İstanbul boşanma avukatı - Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu