Google sürekli olarak duruyor hatası çözümü

478
Google sürekli olarak duruyor hatası çözümü

Son zamanlarda android telefonlarda, Google sürekli olarak duruyor hatası sık sık karşılaştığımız bi problem.

Google sürekli olarak duruyor  gibi uyarılar alan akıllı telefon kullanıcıları sorunun nereden ve neden kaynaklandığını bulmaya çalışırken durumu çözebilmek adına bir şeyler yapıp internet ortamında araştırma yapıyorlar. Diğer yandan gelen bilgiler arasında Androidlerde Google’ın açılmadığı ve hata verildiği bilgisi öğrenildi. Buna göre; Android uygulamalara neler oluyor? uygulamalar çöktü mü, neden açılmıyor? Android uygulamalar neden açılmıyor? Sorular sorulmaya ve bu hataya çözümler araymaya başladılar

Google sürekli olarak duruyor” hatası çözümü nedir?

İlk yapmanız gereken telefonunuzun ayarlar kısmna gelip, uygulamalar bölümünü tıklıyoruz, yada telefonumuzdaki google uygulamasını üzerine basılı tutuyoruz. Ardından uygulama bilgisine geliyoruz. Ardında ekranın en altına inip ”Verileri Temizle” ve sonrasında yanında bulunan ”Güncellemeleri Kaldır”  butonunu tıklıyoruz.

Bununla birlikte telefonunuz Google sürekli olarak duruyor hatası çözüme kavuşmuş oluyor. Bu çözüm yolu Xiaomi Redmi note 9 pro telefonunda denenmiştir ve sorun ortadan kalkmıştır.

 

 

Bir cevap yazın

Sponsorlar Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - Ankara Boşanma Avukatı