Günlük Kiralık Daire hizmeti

205
Günlük Kiralık Daire hizmeti

Günlük kiralık daire ne demektir? Sorusuna en iyi yanıt; konaklama mekanları yerine, muhitine, işlevine ve yapısına göre ayrılırlar. Otel, pansiyon ve günlük kiralık dairelerdir. Bunların içerisinde oteller en lüks ve en kapsamlı işletmelerdir. Bunlarda kendi içlerinde kapsamına göre ayrılırlar.  Butik otel ve yıldızlı oteller olarak bilinirler.

Yıldızlı oteller en çok 5 yıldızlıdırlar alınan her yıldız belirli bir standart , ölçü ve kalitenin göstergesidir. Bu yıldızlar çeşitli standartlara ulaşan otellere verilir. Pansiyonlar ise yarım pansiyon ve tam pansiyon olarak ikiye ayrılır. Otellerden biraz daha ekonomik konaklama işletmeleridir. Tam pansiyonda herşey fiyata dahilken yarım pansiyonda bazı hizmetler kısıtlandırılmıştır. Otel ve pansiyon işletmelerinde yemekhaneler vardır. Günlük kiralık daireler ise otel ve pansiyon işletmelerinden çok daha basit mantıkla çalışır farklı bir statüdür. Rezidansta veya apartman dairelerinde olurlar.  Bir binanın ya da rezidansın içindeki belli sayıda evi alan firmalar bunları günlük olarak kiraya vermektedir.

Günlük evler 1+0, 1+1, 2+1 ve çok nadir de olsa 3+1 dairelerden oluşmaktadır.  Esenyurt günlük kiralık daire ihtiyaçlarınız için linkteki web sitesine göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar - Malatya oto kiralama - İstanbul boşanma avukatı - Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu