Akıcı İngilizce Konuşma

397
Akıcı İngilizce Konuşma

Befluent.live, dünyanın her yerinden insanların buluşup birbirleriyle İngilizce konuşarak iletişim kurabileceği eğlenceli bir çevrimiçi ortam sunar. İngilizce öğrenmenin temel amacı ve akıcı olmanın en hızlı yolu budur.

Befluent.live kullanmaya başladığınız ilk haftadan itibaren sonuçlar bellidir, İngilizceyi daha akıcı hale getirecek ve ayrıca yeni insanlarla ve kültürlerle tanışmaktan keyif alacaksınız.

Akıcı İngilizce konuş ise sorunuz! Befluent.live cevabımız!

En büyük amacımız, kültürler ve disiplinler arasında karşılıklı bir ilişki kurmaktır. Bu yöntem ile kazanılacak konuşma akıcılığı ve çok iyi dinleme becerisi ile kendinize güveniniz ilerleyecektir. Tüm seviyelerde İngilizce iletişim kurmanızı istiyoruz bu yüzden tüm seviyeler için her gün konuşma pratiği sınıflarımız bulunuyor.

Size sunduğumuz tüm üyelik tekliflerini görmek için sitemizi ziyaret edin.

Oradayken, bu ay hangi etkinlikleri düzenleyeceğimizi görmek için takvimimize bakmayı unutmayın. Cömert ödüllerin dağıtıldığı bu etkinliklerde bize katılın ve eğlenceli mini oyunlara eşlik edin.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar - Malatya oto kiralama - İstanbul boşanma avukatı - Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu