İnstagram Biyografi Bölümüne Spotify Linki Nasıl Eklenir?

1.7K
İnstagram Biyografi Bölümüne Spotify Linki Nasıl Eklenir?

İnstagramda bioya spotify linki nasıl eklenir? Sorusu en çok araştırılan konulardan biridir. Bu uygulama her konuda fotoğraf paylaşımı yaptığı 2010 yılında ortaya çıkarılan bir uygulamadır. Dünya genelinde kullanılan, herkesin fotoğraf ve video paylaşımı yaptığı sosyal medya platformu filtreleri ve diğer birçok özelliği ile dikkat çekmektedir. Gün geçtikçe instagram  sayısı artmaktadır. İnstagramda gün boyunca milyonlarca insanlar paylaşım yapmaktadır. Dileyen köpeğine veya kedisi gibi evde beslediği evcil hayvanlarına hesap bile açabilmektedir. İnstagram dünyayı değiştirmektedir. Her gün paylaşılan video ve fotoğraflar kullanıcılar tarafından beğeni yağmuruna tutuluyor adeta. İnstagrama katılımcı sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. İnstagramdaki kullanıcılara bakıldığında ise çoğunun genç kuşaktan olduğu bilinmektedir. İnstagram ilgi çekici yapan şey ise, İnstagramda paylaşılacak video ve fotoğraflara çeşitli efektler ve video kurguları yapılması. İnstagram çalışanları her gün İnstagramı geliştirmek için çalışıyorlar. Gün geçtikçe İnstagram yenilenmekte ve kullanıcılarına yeni seçenekler sunmaktadır.

İnstagramı Neden Kullanmalısınız?

 • İnstagrama yüklediğiniz fotoğraflar ile hatıra oluşturabilirsiniz.
 • İnstagramda komik videoları arkadaşlarınız ile paylaşırsınız.
 • İstediğiniz kişilerle sesli konuşabilir veya görüntülü arayabilirsiniz.
 • İnstagramdaki kişilerin ne zaman aktif olduğunu görebilirsiniz.
 • Fotoğraflarınızı sadece arkadaşlarınızın görmesi için paylaşım yapabilirsiniz.
 • İlginç video efektleri ile farklı videolar çekebilirsiniz.
 • Ürün tanıtımları yaparak para kazanabilirsiniz.
 • Spotifydeki Müzikleri paylaşabilirsiniz.

 Spotify Bölüm Ekleme Nasıl Yapılır?

Spotify bölüm ekleme nasıl yapılır? Sorusu sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilen bir sorudur. İnstagramdan önce piyasaya çıkmış bir platformdur. Müzik dinlemeye elverişli olan bu uygulamada sınırlar olmadan müzik dinlemenin keyfine varılıyor. Spotify bölüm ekleme abonelik sistemi ile çalışmaktadır. Abone olan kişiler aylarca istediği müziği dinleyebilmektedir. Teknolojide öncülük yapması ile bu isimle duyurulmuştur.

Spotify şarkılarını İnstagram hikayeler kısmında paylaşılabilir. En sevilen parçaları burada paylaşmak insanların da kişinin sevdiğin şarkıları görmesine ortam hazırlar. Birer şarkı paylaşmak yerine şarkılardan bir çalma listesi yapabilir bunu da biyografi kısmına eklenebilir.

Spotify’de oluşturulan profilin, biyografiye linkini eklemek adımları aşağıda listelenmiştir.

 • İlk adım Spotify uygulaması açıldığında ilk sayfada yer alan sağ üst köşedeki ayarlar kısmına tıklamak.
 • İkinci adım profili görüntüle seçeneğine tıklamak ve bu sayfada profil açılacaktır.
 • Üçüncü adım ise açılan profil sayfasında sağ üst köşede yer alan alt alta üç noktaya tıklamak.
 • Dördüncü adım açılan bölümde yer alan paylaş seçeneğine tıklayarak bağlantı linkini kopyalamaktır.

Bu linki İnstagram profilinizdeki biyografi kısmına yapıştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Sponsorlar Kızılay Dershane - Malatya oto kiralama - Özel dedektif - Seo paketleri - Backlink paketleri - Tv de bu akşam - Tanıtım yazısı - Ücretsiz Haber Sitesi Nasıl Kurulur? - Malatya oto kiralama - Reyting sonuçları

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer