İzmir Kasetli Tente

354
İzmir Kasetli Tente

Kaset tentelerin montajı da çok kolaydır. Önceden delinmiş delikler kullanarak duvara kolayca takılırlar. Konik tasarımlar, yalnızca duvarın biraz ötesinde çıkıntı yaparak çıkıntıyı azaltır. Bu, dış mekan oturma alanlarında açık, havadar bir his yaratırken aynı zamanda maksimum gölgeleme sağlar. Aynı zamanda, insanların doğrudan tavan aydınlatmasının veya elektrik hatlarının altında oturmasını da engeller.

Popülerliklerine rağmen, birçok kişi kasetli tentelerin konik tasarımlarının göze hoş gelmeyen çıkıntılar oluşturduğuna inanır. Bunun nedeni, konik tasarımın beton blok veya çerçeve duvarından yalnızca biraz dışarı çıkmasıdır. Bu küçük çıkıntı nedeniyle, bazı insanlar oturma alanlarının tentelerinin biraz altında olduğunu fark eder. Bu, çevreleyen duvarlar ve nesnelerle karşılaştırıldığında göze hoş gelmeyen bir görüntü oluşturabilir.

İzmir kasetli tente

Kaset tente takmak, çoğu ev araç setinde yaygın olarak bulunmayan uzmanlık ve araçlar gerektirir. Çoğu kurulum, müteahhitlerden veya yetenekli arkadaşlardan veya araçlara sahip aile üyelerinden profesyonel yardım gerektirir. Bu, yoğun yaşam tarzları olan ev sahipleri için oldukça maliyetli ve zaman alıcı olabilir.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu