Jakuzi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

1046
Jakuzi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Jakuzi nedir sorusuna; en kısa olarak cevap verecek olursak; küvetin evrim geçirmiş halidir diyebiliriz. Banyo küvetinin en geişmiş halidir jakuzi. Sıradan küvetle nazaran bir çok gelişmiş özelliği vardır.

Küvetlerde pek fazla önemli bir özellik bulunmazken jakuziler oldukça donanımlıdır. Jakuziler masaj yapan ücreti yüksek lakin kullanıldığında verdiği hazdan dolayı deydi dediten pahalı küvetlerdir.

Jakuziler lüks banyo ürünleri arasında yer almaktadır. Hatta bir evde jakuzi bulunur ise o evin fiyatı bile yükseltir. Gittikçe yaygınlaşma sebeplerinden biriside budur.

Jakuzi Ne İçin ve Nasıl Kullanılır?

Jakuzi küvetin teknolojiye bürünmüş ve donanımlı halidir. Jakuzi ile keyif yapmaya başlamak için  öncelikle sıcak su ile doldurulması gerekmektedir. Jakuzi içinde emiş motoru adı verilen bir motor bulunmaktadır. Bu emiş motoru içeri konulan sıcak suyu hareketlendirmektedir. Motorlar hızlı çalıştıkça küvetin içi su kabarcıkları ile dolar. Bu su ve hava kabarcıkları vücuda masaj etkisi yaratmaktadır. Su, hava ve basınç hızı jakuzinin içinde bulunan ayarlar bölümünden kişinin zevkine göre ayarlanır. Suyun sıcaklığı ve hızı bile kişi tarafından ayarlanır. Jakuzide ki basınç hafif bir şekilde masaj etkisi yaratır.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar - Malatya oto kiralama - İstanbul boşanma avukatı - Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu