Kafa Topu 2 Arkadaş Nasıl Eklenir?

1.1K
Kafa Topu 2 Arkadaş Nasıl Eklenir?

Oyun dünyası içerisinde olan arkadaşların ve Kafa Topu 2 oyununun hastası olup lakin arkadaşını listesine eklemeyi bilmeyenler için böyle bir yazı yazmayı uygun bulduk ve Kafa Topu 2 Arkadaş Nasıl Eklenir? Sorusuna hemde aşağıda maddeler halinde olan sorulara cevap bulmaya çalıştık.

  • kafa topu 2 de nasıl arkadaş eklenir
  • kafa topu 2 arkadaş nasıl eklenir
  • Kafa Topu 2 Arkadaş ekleme sorunu
  • Kafa topu Arkadaş ekleyemiyorum
  • Kafa Topu 2 Facebook arkadaşımı göremiyorum
  • Kafa Topu 2 takıma davet etme
  • Kafa Topu 2 arkadaşlarla oynama
  • Kafa topu 2 arkadaşla Nasıl Oynanır

Arkadaş ekleme işlemi  normalde gerçekten çok basit bir işlemdir. Yöntemini bilmeyenler için bi hayli uğraştırıcı ve sinir bozucu olabiliyor.  Yukarıdaki görsel gibi oyuna ilk açtığınızda ekranda sol alt kısımda “Sosyal” Butonu mevcut. O butona tıklayarak giriş yapıyoruz, orada arkadaşlarınızın olduğu bölüme girmelisiniz. O bölümde sizin facebook ve diğer arkadaşlarınız karşınıza çıkacaktır. Aktif olan veya aktif olmayanlar mevcuttur. İsterseniz arkadaşlarınızla kıya sıya maç yapabilirsiniz. Sosyal düğmelere tıkladıktan sonra ekranın üst veya orta kısımda yeşil formalı + işareti görseli çıkacak tıklayın. Ardından karşınıza “Oyuncu adı girin” diye bir bölüm çıkacaktır. Eklemek istediğiniz arkadaşınızın adını  oraya yazarak aratın. Karşınıza o isimle uyuşan arkadaşlarınızın isimleri çıkacaktır ve sağ kısımdan ”Arkadaş Ekle” yazısına tıklayarak istediğiniz kişiyi ekleyebilir ve kıyasıya maç yapabilirsiniz. Kafa topu 2 arkadaş ekleme yaptıktan sonra arkadaşınızın sizin isteğinizi kabul etmesi gerekiyor ki birlikte oynayabilirsiniz. Bu işlemi de yine sosyal bölümüne girerek sağ üstteki mavi adam butonuna tıklaması gerekmektedir.

Kafa Topu 2 de Nasıl Arkadaş Eklenir?

Birisi ile maç yaptınız o kişiyi arkadaş olarak eklemek istiyorsunuz, onun içinde maç bittikten sonra skor tablosunda rakibinizin simgesinin üstünü tıkladıktan sonra sol üstte arkadaş ekleme butonu çıkacaktır. Mavi renkte olan bu butona tıklayarak maç yaptığınız rakibinizi ekleyebilir ve daha sonra tekrar maçlar yapabilirsiniz. Kafa Topu 2 Arkadaş ekleme sorunu yaşayan arkadaşlar ve bu oyunun kompedan’ı olmuş her özelliğini bilen arkadaşlar, bu yazımızın altında bulunan yorum bölümünde yazışarak birbirinize yardımcı olabilirsiniz. Kafa topu oyunu küçükten büyüğe herkesin keyif alarak oynayabileceği bir oyun. Sadece bazı hatalardan dolayı biraz sıkabiliyor ama bence onları da zamanla düzelteceklerdir.

Sizde sitemizde yazılarınızın yayınlanmasını istiyorsanız, sol üst tarafta bulunan ” Yazı Gönder” butonuna tıklayarak Nasıl Eklenir’e yazı gönderebilir bize destek olabilirsiniz.

Bu yazımızın ardından yine sizler tarafından bize iletilen teknoloji sorunlarından, İnstagramda Müzik Nasıl Eklenir? başlıklı yazımıza bu bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu