Sepetli vinç nedir? Sepetli Vinç Çeşitleri Nelerdir?

1292
Sepetli vinç nedir? Sepetli Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Sepetli vinç nedir sorusuna en kısa cevap, tekerlekli araçlar yardımıyla sepet şeklinde bulunan vinç ile belirli aralık ve yüksekliklerde taşıma ve kaldırma işlemi yapan mekanik bir sistem ile çalışan makinadır diyebiliriz.

Sepetli Vinç Çeşitleri Nelerdir? Sepetli vinç kiralama ihtiyaca nazaran yapılmalıdır. Buna nazaran; 20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 mt yüksekliğinde sepetli vinç çeşitleri bulunmaktadır. Yanı sıra vincin hareket sistemine görede sepetli vinç kiralama yapabilirsiniz.

En önemlisi sepetli vinçlerin tamamı taşınabilir ve dilediğiniz bölgeye götürülebilir. Bununla beraber modellerimiz eklemli veya eklemsiz platformlu olabilmekle beraber kendinden yürüyüşlü platformlara haiz olabilmektedir. Aynı zamanda kapalı alanlarda çalışmaya müsait olan örümcek vinç sistemleri ile kamyona gereksinim duyulmaksızın çalışma alanına kurulabilen sepetli vinçler de bulunmaktadır. Köksel Vinç olarak en önce siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyacının belirlenmesine destek olmaktayız daha sonrasında, tatbik alanı ve bu alana müsait olan sepetli vinç kiralama işlemini yapmaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

  • Manitou kiralama
  • Mobil vinç kiralama
  • Sepetli vinç kiralama
  • Vinç kiralama
  • Kepçe kiralama
  • Silindir kiralama

Bir yanıt yazın

Sponsorlar - Malatya oto kiralama - İstanbul boşanma avukatı - Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu