Tack TMI Liderlik Eğitimleri ve Kurumsal Eğitimler

368
Tack TMI Liderlik Eğitimleri ve Kurumsal Eğitimler

Tack TMI Liderlik Eğitimleri ve Kurumsal Eğitimleri, eski veya yeni yöneticiler ile potansiyel yöneticilerin etki alanlarında daha iyi sonuçlar almalarını sağlayacak yönetsel bakış açısını kazandırmak ve iş ve insan yönetiminde karşılaşabilecekleri sorunlara karşı kullanabilecekleri pratik ve etkili uygulama araçlarını kendileri ile paylaşmaktır.

Kurumsal eğitim ve gelişim çözümleri alanında uzunca bir süredir hizmet veren, geliştirilen teknolojileri ve oluşturulan her yeniliği sıkı bir şekilde takip edip bu yenilikleri uygulamaya geçiren firmamız Tack TMI; kurumların ve profesyonellerin, işlerinde karşılaşmış olduğu zorlukları değerlendirip, bu zorluklara çözüm yolu bulmaktadır

Tüm liderlik ve yöneticilik gelişim çözümlerimizi çalışanlarınıza, işinize ve kurumunuza göre özel olarak tasarlayabiliriz. Ayrıca, bireysel katılımlarınız veya az sayıda çalışandan oluşan kurumların çalışanlarının liderlik ve yöneticilik programlarında başarılı olabilmeleri için ideal bir öğrenme ortamı sağlayan “open liderlik ve yöneticilik” seminerlerimize katılabilirsiniz.

Eğitim konusunda her geçen gün gelişen dünyamızda oluşturulan yeniliklerin büyük bir parçası olan Tack TMI, 55’den fazla ülkede yer almakta ve 37 dilde hizmet vermektedir. Son zamanlarda en  çok kullandığımız online ve dijital eğitimler ilerleyen yıllarda daha fazla kullanıma geçecek ve hayatımızın bir parçası olacak. Tack TMI’ın Liderlik Eğitimleri, ara kademe yöneticilerinin, yeni atanan yöneticilerin veya deneyimli liderlerin, yüksek performanslı ekipler oluşturmak ve günümüzün karmaşık iş ortamında mükemmel olmak için gerekli becerilere sahip olmalarını ele almaktadır. Tack TMI olarak, gerçek liderliğin, ekipteki kişilerin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarından öne koyarak ve her şeyden önde tutarak başarılı olduğuna inanıyoruz.

Liderler Etik standartlar ve ahlak kuralları hem talep edilir hem de görünürdür. Bireyler, liderlerinin davranışlarını ve eylemlerini kendi üzerlerine model alırlar. Aynı değer ve etik kodlarla yaşarlar. Tack TMI Liderlik Eğitimleri ile herkes dünya lideri olamaz ama herkes daha iyi bir lider olabilir!

Liderlik Eğitimleri 

Büyük liderler sonuç verir. Sonuçları sunmak için ekiplerini nasıl organize edeceklerini, motive edeceklerini ve onlara ilham vereceklerini bilirler. Vizyon sağlar, güven aşılar ve tüm engelleri yok ederler. Ancak,  liderlik tesadüfen gerçekleşen bir şey değildir. Tack TMI, çalışanlarınıza liderlik ve yöneticilik konusunda eğitimler vererek onları işlerinde bir numara yapmayı hedefler. Tack TMI, vermiş olduğu liderlik eğitimleri sayesinde çalışanların gelişim süreçlerinde onlara yardımcı olur. Tack TMI’ın Liderlik ve Yöneticilik Çözümleri, ara kademe yöneticilerinin, yeni atanan yöneticilerin veya deneyimli liderlerin, yüksek performanslı ekipler oluşturmak ve günümüzün karmaşık iş ortamında mükemmel olmak için gerekli becerilere sahip olmalarını ele almaktadır. Liderlik eğitimleri konusunda bilgi almak için şirketimizle iletişime geçebilir ve şirketiniz için özel olarak tasarlanacak çözümlerden yararlanabilirsiniz.

Liderlik ve Yöneticilik Gelişimi programımızla Tack TMI olarak size ve şirketinize en uygun çözümleri sunuyoruz. Tack TMI Liderlik ve Yöneticilik Gelişimi Programımızla hedeflerinize daha kolay ulaşıp geleceğe emin adımlarla yürüyeceksiniz.

Tack TMI’ın Liderlik ve Yöneticilik Çözümleri, ara kademe yöneticilerinin, yeni atanan yöneticilerin veya deneyimli liderlerin, yüksek performanslı ekipler oluşturmak ve günümüzün karmaşık iş ortamında mükemmel olmak için gerekli becerilere sahip olmalarını ele almaktadır. Bunlar: Liderlik Okulu, Problem Çözme ve Karar Verme, Duygusal Zekalı Liderlik,  Çalışanları Motive Etme, Baskı Altında Çalışma, Stratejik Planlama, Sanal Ekiplerin Yönetimi, Analitik Düşünme, Delagasyon, Etkileme, Geribildirim, Koçluk, Performans Yönetimi ve daha fazlasını içerir.

Firmanız için bir iyilik yapmaya ne dersiniz ?

Kurumsal Eğitim

Tamamen sizin firmanız ve çalışmalarınız için hazırlanmış olan eğitim programına dahil olun, firmanızın ve çalışanlarınızın eksik olduğu yönleri Tack TMI sayesinde geliştirin. Kurumsal eğitim firmanız ve çalışmalarınız için bir zirve olacak. Almış olduğunuz kurumsal eğitim desteği sayesinde firmanız eskisine nazaran daha güçlü, daha dinamik ve daha yenilikçi olacak. Satış gelişimi, Müşteri deneyimi, Liderlik eğitimleri ve daha fazla kurumsal eğitimler konusunda bilgi almak için şirketimizle iletişime geçebilir ve şirketiniz için özel olarak tasarlanacak çözümlerden yararlanabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Sponsorlar Promosyon şemsiye - Online Diyet - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu