Tadilat nedir?

216
Tadilat nedir?

Tadilat nedir sorusuna verilecek güzel ve en kısa yanıt; sözlük anlamı olarak, “değişiklik” anlamına gelmektedir. Tadilat yani değişiklik kimi vakit bir evi, kimi zaman bir binayı kimsi zaman ise bir iş yerini, oluşumu ortaya çıkarırken yapılan onarım, tamirat yenileme gibi işlemlerin hepsine verilen addır.

Bir evin tadilatı kaç gün sürer?

Ortalama 3+1 büyüklündeki boş bir evin anahtar teslim ev tadilatı yaklaşık 1 ay sürmektedir. İçerisinde yaşanılan eşyalı bir evin tadilat süresi ise 1 aydan biraz daha fazla zaman almaktadır.

Ev sahibi dilediğinde evini tadilat yapabilir mi?
Yasal olarak bir taşınmazın bir evin bir işyerinin sahibi, o mülküyetin üzerinde dilediği gibi değişiklik yapma hakkına sahiptir. Ancak o mülkün üzerinde yapılacak değişikliklerin veya tadilatların kanuni sınırlara uygun olması gerekmektedir. Örneğin bir eve tadilat yaparken o evin kolonları üzerinde oynama yapamaz.

En iyi tadilat firması hangisi? 

Ustaİstanbul.com müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin yapı hizmetleri alanında en güvenilir firması olmaktan gurur duymaktadır.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar - Malatya oto kiralama - İstanbul boşanma avukatı - Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu