Pubg Arkadaş Nasıl Eklenir? Pubg Mobile Arkadaş Nasıl Eklenir?

689
Pubg Arkadaş Nasıl Eklenir? Pubg Mobile Arkadaş Nasıl Eklenir?

Pubg Mobile Arkadaş Nasıl Eklenir? Pubg Arkadaş Nasıl Eklenir? Pubg Mobile Arkadaş Ekleme 2022, Pubg Mobile arkadaş ekleme nasıl yapılır?  Sorunuz bu ise doğru yerdesiniz.

Günümüzün en sevilen oyunlarından olan ve son yıllara damgasını vuran PUBG oyunu Mobile versiyonuyla da çoğu oyun tutkununuda memnun etmeyi başardı diyebiliriz. Evet bu oyun tek başınada oynana biliyor “Pubg mobile arkadaş ekleme yaparak 4 kişi ile birlikte oynanabilmesi de mümkün. Dost ve arkadaşlarınızda beraber oynamak takım stratejisi yapmak mümkün bu oyunda. İsterseniz PUBG Mobile arkadaş nasıl eklenir?  sorusuna cevabı birlikte arayalım.

pubg mobile arkadaş nasıl eklenir
pubg mobile arkadaş nasıl eklenir

Pubg Mobile arkadaş ekleme

  • Öncelikle PUBG Mobile’a giriş yapın.
  • Sol kısımdaki ”Davet Et” seçeneğinin olduğu simgeye tıklayın.
  • Buradan ”Ekle” seçeneğini bulun.
  • Ekranın sağ üst kısmındaki ”Gelişmiş Arama” seçeneğine tıklayarak, eklemek istediğiniz arkadaşlarınızın isimlerini yazın.

PUBG Mobile Arkadaş Nasıl Çağırılır?

Ana menüdeki Davet Et seçeneğine tıklayın. Alt bölümdeki Takım Oluştur veya Takıma Katıl seçeneklerinden birine tıklayın.Burada yeni bir ekip oluşturmayı seçtiğinizde, oyun size bir kod sunacak. Bu kodu arkadaşlarınıza bildirin ve takımınıza katılmalarını isteyin.

Pubg Arkadaş Nasıl Eklenir?  (PC)

Şimdide Pc’de Pubg arkadaş nasıl eklenir? Bu sorunun yanıtını arayalım.  Bu olayı bilgisayar ile yapmak istiyorsak, ilk başta Steam üzerinden mi yoksa Tencent Gaming Buddy uygulaması üzerinden mi oynuyorsunuz sorularına cevap vermeniz lazım. Steam üzerinden PUBG oyununu oynuyor iseniz Steam sistemi üzerinden arkadaşınızı ekleyebilirsiniz. Steam üzerinden arkadaşınızı eklemek için arkadaşınızın Steam kodunu veya Steam kullanıcı adını bilmeniz gerekmektedir. Yine Steam üzerinden oynadığınız PUBG oyununuza oyun içerisinden de arkadaşın takma adını girip arattıktan sonra ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tencent Gaming Buddy uygulaması ile PUBG mobile oyununu bilgisayar üzerinden kullanıyorsanız, PUBG Mobile’da arkadaş eklemek için gerekli olan adımlar, Steam üzerinden ekleme adımlarıyla aynıdır. Tek fark oyuna girdiğiniz sistemin farklı olmasıdır.

Bu yazımız bir işinize yaradı ise ne mutlu bize.. Oyunlarla ilgili bir diğer yazımız  Kafa Topu 2 Arkadaş Nasıl Eklenir? işinize yararsa bu yazıyıda okuyabilir ve aşağıdaki yorum bölümünden yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Sponsorlar Promosyon şemsiye - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu